Kozyatağı Çiçekçi - Kozyatağı Çiçekçiler - Kozyatağı ÇiçekAnasayfa Ödeme Yardım İletişim Fark Ödeme English

Kozyatağı Çiçekçi : Kozyatağıe Hızlı, Güvenli ve Titiz Zamanında Çiçek Siparişi

Şifremi Unuttum       Üye Ol

Tarih : 07.08.2009

USD : 1.4817 TL
EUR : 2.1285 TLKozyatağı'na çiçek göndermek için doğru en hızlı ve güvenilir çiçekçi sitesindesiniz. Kozyatağı çiçekçi sitesinden Kozyatağı'ndaki sevdiklerinize çiçek siparişi verebilir onları sevindirebilirsiniz. Sevdikleriniz için verdiğiniz çiçek siparişleri günlük taze çiçeklerden hazırlanarak belirlediğiniz zaman diliminde Kozyatağı çiçek servisi aracımız ile dağıtımı yapılmaktadır. Çiçek hizmetinde Hızlı ve sorunsuz Kozyatağı' çiçek gönder. Kozyatağı'ye kısa zamanda çiçek siparişinizi en uygun fiyata ulaştırmak için varız. Kategorilerimizdeki çiçek çeşitlerimizden seçiminizi yaparak Kozyatağı civarındaki tanıdıklarınıza özel çiçek siparişlerinizi 128 bit ssl güvenliğinde kredi kartı yada havale ile verebilirsiniz.
Sepette Çiçek Çeşitleri
Sepette Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazoda Beyaz Güller
Vazoda Beyaz Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Kır Çiçek Çeşitleri
Kır Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90
Pembe Gül Buketi
Pembe Gül Buketi
Fiyat : 35,00 TL
Puan : 3,50
Lilyumlu Aranjman
Lilyumlu Aranjman
Fiyat : 43,00 TL
Puan : 4,30
Kalpte Yastıklı Güller
Kalpte Yastıklı Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Kır Çiçekleri
Vazoda Kır Çiçekleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazo İçinde Güller
Vazo İçinde Güller
Fiyat : 42,00 TL
Puan : 4,20
Gül Buket
Gül Buket
Fiyat : 37,00 TL
Puan : 3,70
Seramik İçinde Orkide
Seramik İçinde Orkide
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Orkideler
Orkideler
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Gül
Vazoda Gül
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90

Online çiçekçi dükkanımızdan Kozyatağı'na çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçekçi web sitesimizden siz sipariş verin,  çiçeklerinizi biz teslim edelim. Kozyatağı Çiçekçi dükkanımızdan telefon ile de sipariş verebilirsiniz. Kozyatağı çiçekçi olarak çok kısa süre de Kozyatağı çiçek siparişlerinizi hızlı ve taze bir şekilde teslim ediyoruz.

Kozyatağı Hakkında Genel Bilgiler

Kozyatağı, İstanbul'un en büyük ilçelerinden biri olan Kadıköy'e bağlı olan, son yıllarda gelişimini hızlandırmış, ikamet edenlerin yanı sıra iş yerlerinin ve plazaların da ilgi gösterdiği bir mahalledir. 19 Mayıs, Bostancı, Suadiye ve E-5 tarafında da İçerenköy mahallesi ile komşudur. Kozyatağı Çiçekçi Bir ucu Minibüs Caddesi'ne uzanırken, diğer ucu da E-5'e kadar varmaktadır. Kozyatağı bölgfesinde çiçek siparişi alan hastanelerin başında acıbadem hastanesi gelmektedir. Cental hospital hastaneside kozyatağında bulnuyor. Kozyatağı'na yakın olan medical park hastanesine verilen çiçek siperişlerini çiçekçileri hasta odalarına çıkartmadıklarında dolayı hasta yakınlarına haber vererek hasta yakınlarına aldıkmaktadırlar. 1991 yılına dek bugünkü 19 Mayıs mahallesini de içeren Kozyatağı Mahallesi nüfus artışı ve hızlı yapılaşma sebebiyle ikiye bölünmüş ve 19 Mayıs mahallesi ortaya çıkmıştır.Kozyatağı Çiçek 56 sokak ve 4 caddeden oluşmaktadır. Kozyatağı Mahallesi, e-5'in Kozyatağı Çiçekçiler adı eskiden orada bolca bulunan ceviz ağaçlarından gelmektedir

Kozyatağı Çiçek Siparişleri

Çiçekçi firmamızda Kozyatağı çiçek servislerinde herhangi bir aksama yaşamazsınız, çiçek siparişiniz belirttiğiniz tarih ve saatte ulaşır. Kozyatağı çiçek siparişleriniz sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Kozyatağıa hızlı çiçek teslimatımız vardır. Kozyatağıda çiçekçilik online çiçek mekanlarından dolayı bir hayli yüksektir.

Kozyatağı çevresine bakacak olursa marriot otel,kvk plaza, reşatpaşa konağı,carrefoursa kozyatağı, metro market,by otel ve banka merkezi bölgede yerini almıştır. Kozyatağına çiçek siparişleriniz en kısa zamanda gönderilir.Kozyatağında çok sayıda site vardır. Bu sitelerden en fazla çiçek siparişi alanları sırayacak olursak; kozyatağı konutları, inmak sitesi,emniyet sitesi, ziraat bankası lojmanları olarak söyleyebiliriz
Copyright © 2009 Kozyatağı Çiçekçi
İnciler Çiçek ve Servis Hizmetleri
Soyak Yenişehir Yolu No:63 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 470 00 05 Fax: +90 (216) 470 01 33