Kadıköy Çiçekçi - Kadıköy Çiçekçiler - Kadıköy ÇiçekAnasayfa Ödeme Yardım İletişim Fark Ödeme English

Kadıköy Çiçekçi : Kadıköye Hızlı, Güvenli ve Titiz Zamanında Çiçek Siparişi

Şifremi Unuttum       Üye Ol

Tarih : 07.08.2009

USD : 1.4817 TL
EUR : 2.1285 TLKadıköy çiçekçi sitesinden Kadıköy'deki sevdiklerinize çiçek siparişi verebilir onları sevindirebilirsiniz. Kadıköy'e çiçek göndererek süpriz yapmak istediğiniz dostlarınıza ve sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişleri günlük taze çiçeklerden hazırlanarak belirlediğiniz zaman diliminde Kadıköy özel çiçek servisi aracımız ile dağıtımı yapılmaktadır. Çiçek hizmetinde Hızlı ve sorunsuz Kadıköy'e çiçek gönder. Kategorilerimizdeki çiçek çeşitlerimizden seçiminizi yaparak Kadıköy civarındaki tanıdıklarınıza özel çiçek siparişlerinizi 128 bit ssl güvenliğinde kredi kartı yada havale ile verebilirsiniz.
Sepette Çiçek Çeşitleri
Sepette Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazoda Beyaz Güller
Vazoda Beyaz Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Kır Çiçek Çeşitleri
Kır Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90
Pembe Gül Buketi
Pembe Gül Buketi
Fiyat : 35,00 TL
Puan : 3,50
Lilyumlu Aranjman
Lilyumlu Aranjman
Fiyat : 43,00 TL
Puan : 4,30
Kalpte Yastıklı Güller
Kalpte Yastıklı Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Kır Çiçekleri
Vazoda Kır Çiçekleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazo İçinde Güller
Vazo İçinde Güller
Fiyat : 42,00 TL
Puan : 4,20
Gül Buket
Gül Buket
Fiyat : 37,00 TL
Puan : 3,70
Seramik İçinde Orkide
Seramik İçinde Orkide
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Orkideler
Orkideler
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Gül
Vazoda Gül
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90

Online çiçekçi dükkanımız dan hızlı bir büyüme gerçekleştirerek, hem kendi konumunda hemde çevresini kalkındırmış vaziyette bulunan Kadıköy'e çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçekçi web sitesimizden siz sipariş verin,  çiçeklerinizi biz teslim edelim. Kadıköy Çiçekçi dükkanımızdan telefon ile de sipariş verebilirsiniz. Kadıköy çiçekçi olarak çok kısa süre de Kadıköy'e çiçek siparişlerinizi hızlı ve taze bir şekilde teslim ediyoruz.

Kadıköy Hakkında Genel Bilgiler

Kadıköy İstanbul'un anadolu yakasında yer alan ilçesidir. Anadolu Yakasının güney batısında bulunur Kadıköy ilçesi. Kadıköy çiçekçi çiçek siparişi en fazla verilen yer olmuştur. Kadıköy çiçekçi dükkanları oldukça fazladır. Anadolu yakasınındaki çiçekçilik hizmetinin kalbi sayılabilir.

Kadıköy'ün Coğrafyası

Kadıköy sınırları içinde Göztepe gibi önemli yüksek semtler olmasına karşın, Kayışdağı ve Çamlıca eteklerinden Marmara Denizi'ne doğru hafif dalgalı düzlükler ve taşlı eğimler tüm araziye hakimdir. Bu düz arazi kısmında Fikirtepe, Acıbadem, Altıyol, Küçük Moda ve Koşuyolu diğer önemli tepe noktalarını oluşturmaktadır. Haydarpaşa ve Kalamış koyları ile Moda ve Fenerbahçe burunlarının yer aldığı hareketli bir kıyı çizgisi yer almaktadır. Fenerbahçe Burnu ile Bostancı arasında sahil şeridi fazla girintili çıkıntılı olmayan oldukça düz bir çizgiye sahiptir. Kadıköy'ün başlıca akarsuları Kuşdili Deresi (Kurbağalıdere), Çamaşırcı Deresi (Bostancı Deresi), Turşucu Deresi ve Seyit Ahmet Deresi'dir. İlçe gerek işyerleri ve gerekse konut bölgesi olarak yoğun bir yer olduğu için bir çok çiçekçi dükkanı mevcuttur. Çiçekçiler tarafından en çok çiçek siparişi alınan ilçelerin başındadır.

Kadıköy ilçesi ülke ve kent ulaşımı açısından önemli bir konumdadır. Anadolunun çeşitli merkezlerini İstanbul'a ve kent içindeki çeşitli semtleri de birbirine bağlayan bir çok ulaşım yolları Kadıköy İlçesi'nden geçer. İnsan nüfusunun yoğun olduğu semtte çiçek ve çiçek siparişi işleri oldukça yoğundur.
Copyright © 2009 Kadıköy Çiçekçi
İnciler Çiçek ve Servis Hizmetleri
Soyak Yenişehir Yolu No:63 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 470 00 05 Fax: +90 (216) 470 01 33