Feneryolu Çiçekçi - Feneryolu Çiçekçiler - Feneryolu ÇiçekAnasayfa Ödeme Yardım İletişim Fark Ödeme English

Feneryolu Çiçekçi : Feneryolue Hızlı, Güvenli ve Titiz Zamanında Çiçek Siparişi

Şifremi Unuttum       Üye Ol

Tarih : 07.08.2009

USD : 1.4817 TL
EUR : 2.1285 TLFeneryolu'na çiçek göndermek için doğru en hızlı ve güvenilir çiçekçi sitesindesiniz. Feneryolu çiçekçi sitesinden Feneryolu'ndaki sevdiklerinize çiçek siparişi verebilir onları sevindirebilirsiniz. Sevdikleriniz için verdiğiniz çiçek siparişleri günlük taze çiçeklerden hazırlanarak belirlediğiniz zaman diliminde Feneryolu özel çiçek servisi aracımız ile dağıtımı yapılmaktadır. Çiçek hizmetinde Hızlı ve sorunsuz Feneryolu'e çiçek gönder. Feneryolu'ye kısa zamanda çiçek siparişinizi en uygun fiyata ulaştırmak için varız. Kategorilerimizdeki çiçek çeşitlerimizden seçiminizi yaparak Feneryolu civarındaki tanıdıklarınıza özel çiçek siparişlerinizi 128 bit ssl güvenliğinde kredi kartı yada havale ile verebilirsiniz.
Sepette Çiçek Çeşitleri
Sepette Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazoda Beyaz Güller
Vazoda Beyaz Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Kır Çiçek Çeşitleri
Kır Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90
Pembe Gül Buketi
Pembe Gül Buketi
Fiyat : 35,00 TL
Puan : 3,50
Lilyumlu Aranjman
Lilyumlu Aranjman
Fiyat : 43,00 TL
Puan : 4,30
Kalpte Yastıklı Güller
Kalpte Yastıklı Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Kır Çiçekleri
Vazoda Kır Çiçekleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazo İçinde Güller
Vazo İçinde Güller
Fiyat : 42,00 TL
Puan : 4,20
Gül Buket
Gül Buket
Fiyat : 37,00 TL
Puan : 3,70
Seramik İçinde Orkide
Seramik İçinde Orkide
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Orkideler
Orkideler
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Gül
Vazoda Gül
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90

Online çiçekçi dükkanımız dan hızlı bir büyüme gerçekleştirerek, hem kendi konumunda hemde çevresini kalkındırmış vaziyette bulunan Feneryolu'na çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçekçi web sitesimizden siz sipariş verin,  çiçeklerinizi biz teslim edelim. Feneryolu Çiçekçi dükkanımızdan telefon ile de sipariş verebilirsiniz. Feneryolu çiçekçi olarak çok kısa süre de Feneryolu'na çiçek siparişlerinizi hızlı ve taze bir şekilde teslim ediyoruz.

Feneryolu Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul Kadıköy'de bir mahalle. Tren istasyonu vardır ve Bağdat Caddesi üzerindeki semtlerden biridir. Kızıltoprak ile Selamiçeşme arasında yer almaktadır. Bağdat Caddesi ile Minibüs Caddesi arasında kalan kısımdır. Bağdat Caddesi ile sahil arasında kalan simetrisi Fenerbahçe semtidir. Feneryolu çiçekçi Genelde Marmara Üniversitesi öğrencileri ve emeklilerin yaşadığı güzel ve küçük bir mahalledir. Özgürlük Parkı ve Kameriye Parkı görülebilecek yerleridir. Feneryolu çiçekçi Pizza Hut, Adana Dostlar Et Lokantası, Asmaaltı Kebapçısı, Sıla Tantuni, Patsocu, Kerem ve Marmara Pastaneleri meşhur mekanlarıdır

FeneryoluÇiçekçi ve Çiçek Siparişleri

Çiçekçi firmamızda Feneryolu çiçek servislerinde herhangi bir aksama yaşamazsınız, çiçek siparişiniz belirttiğiniz tarih ve saatte ulaşır. Feneryolu çiçek siparişleriniz sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Kolay bir şekilde çiçek siparişi verebilirsiniz. Onaylanan siparişler ödemenin işleme alınmasına mütakiben 1 saat içerisinde isteğe bağlı olarak teslim edilebilir. Feneryolu çiçekçi hizmetimizden çiçekçi web sitemiz aracılığı ile faydalanabilirsiniz. Çiçek siparişleriniz hazırlanarak en kısa sürede alıcısına en taze taze şekilde ulaştırılacaktır.

Copyright © 2009 Feneryolu Çiçekçi
İnciler Çiçek ve Servis Hizmetleri
Soyak Yenişehir Yolu No:63 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 470 00 05 Fax: +90 (216) 470 01 33