Erenköy Çiçekçi - Erenköy Çiçekçiler - Erenköy ÇiçekAnasayfa Ödeme Yardım İletişim Fark Ödeme English

Erenköy Çiçekçi : Erenköye Hızlı, Güvenli ve Titiz Zamanında Çiçek Siparişi

Şifremi Unuttum       Üye Ol

Tarih : 07.08.2009

USD : 1.4817 TL
EUR : 2.1285 TLErenköy'ya çiçek göndermek için doğru en hızlı ve güvenilir çiçekçi sitesindesiniz. Erenköy çiçekçi sitesinden Erenköy'daki sevdiklerinize çiçek siparişi verebilir onları sevindirebilirsiniz. Sevdikleriniz için verdiğiniz çiçek siparişleri günlük taze çiçeklerden hazırlanarak belirlediğiniz zaman diliminde Erenköy özel çiçek servisi aracımız ile dağıtımı yapılmaktadır. Çiçek hizmetinde Hızlı ve sorunsuz Erenköy'e çiçek gönder. Erenköy'ye kısa zamanda çiçek siparişinizi en uygun fiyata ulaştırmak için varız. Kategorilerimizdeki çiçek çeşitlerimizden seçiminizi yaparak Erenköy civarındaki tanıdıklarınıza özel çiçek siparişlerinizi 128 bit ssl güvenliğinde kredi kartı yada havale ile verebilirsiniz.
Sepette Çiçek Çeşitleri
Sepette Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazoda Beyaz Güller
Vazoda Beyaz Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Kır Çiçek Çeşitleri
Kır Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90
Pembe Gül Buketi
Pembe Gül Buketi
Fiyat : 35,00 TL
Puan : 3,50
Lilyumlu Aranjman
Lilyumlu Aranjman
Fiyat : 43,00 TL
Puan : 4,30
Kalpte Yastıklı Güller
Kalpte Yastıklı Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Kır Çiçekleri
Vazoda Kır Çiçekleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazo İçinde Güller
Vazo İçinde Güller
Fiyat : 42,00 TL
Puan : 4,20
Gül Buket
Gül Buket
Fiyat : 37,00 TL
Puan : 3,70
Seramik İçinde Orkide
Seramik İçinde Orkide
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Orkideler
Orkideler
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Gül
Vazoda Gül
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90

Online çiçekçi dükkanımız dan hızlı bir büyüme gerçekleştirerek, hem kendi konumunda hemde çevresini kalkındırmış vaziyette bulunan Erenköy'e çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçekçi web sitesimizden siz sipariş verin,  çiçeklerinizi biz teslim edelim. Erenköy Çiçekçi dükkanımızdan telefon ile de sipariş verebilirsiniz. Erenköy çiçekçi olarak çok kısa süre de Erenköy'e çiçek siparişlerinizi hızlı ve taze bir şekilde teslim ediyoruz.

Erenköy İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Batıda Göztepe, güneyinde Caddebostan ile Suadiye, kuzeyinde Sahrayıcedit ve 19 Mayıs semtleriyle komşudur. Mahallenin ekseni ve ticaret merkezi Ethem Efendi Caddesi'dir ve bu caddede çiçekçi dükkanları mevcuttur. Erenköy çiçekçi Erenköy'ün tarihi prehistorik dönemlere kadar götürülebilirse de bir yerleşme olarak bilinen tarihi 14. yüzyıl'da başlar. Erenköy çiçekçi Geyikli Baba'nın müritlerinden olan erenlerin öncülüğünde bölgeye gelenler, çiçek başta Merdivenköy olmak üzere Erenköy-Göztepe bölgesine yerleştirildiler. 1465'ten sonra bölgenin adı, tapu kayıtlarında Eren Baba'dan gelerek "Erenköy" diye geçer. 1872'de Haydarpaşa-İzmit demiryolu Tellikavak mevkiinden geçirilerek Bostancı'ya uzatıldığında, yapılan yeni istasyonun çevresindeki bölgeye "Erenköy" adı verilmiş ve ilk yerleşme olan asıl Erenköy, istasyona göre içeride kaldığından, "İçerenköy" diye anılmaya başlamıştır. Cumhuriyetin çiçek ilk yıllarında Erenköy, nüfuzlu ve zengin kesimin, bir de köklü Levanten ailelerinin oturduğu sayfiye yeri kimliğini korumuştur. 1934 tarihli şehir rehberine göre Erenköy Mahallesi; çiçekçiler asıl Erenköy, Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Sahrayıcedit, Göztepe ve Merdivenköy olmak üzere 7 yerleşmeyi kapsıyordu. 1930'dan 1967'ye kadar Erenköy, Kızıltoprak'la beraber Kadıköy'ün iki bucağından biri olarak kaldı.

Erenköy Çiçek Siparişleri

Çiçekçi firmamızda Erenköy çiçek servislerinde herhangi bir aksama yaşamazsınız, çiçek siparişiniz belirttiğiniz tarih ve saatte ulaşır. Erenköy çiçek siparişleriniz sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Onaylanan siparişler ödemenin işleme alınmasına mütaben 1 saat içerisinde isteğe bağlı olarak teslim edilebilir. Erenköy çiçekçi hizmetimizden çiçekçi web sitemiz aracılığı ile faydalanabilirsiniz.

Copyright © 2009 Erenköy Çiçekçi
İnciler Çiçek ve Servis Hizmetleri
Soyak Yenişehir Yolu No:63 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 470 00 05 Fax: +90 (216) 470 01 33