Bostancı Çiçekçi - Bostancı Çiçekçiler - Bostancı ÇiçekAnasayfa Ödeme Yardım İletişim Fark Ödeme English

Bostancı Çiçekçi : Bostancıe Hızlı, Güvenli ve Titiz Zamanında Çiçek Siparişi

Şifremi Unuttum       Üye Ol

Tarih : 07.08.2009

USD : 1.4817 TL
EUR : 2.1285 TLBostancı'ya çiçek göndermek için doğru en hızlı ve güvenilir çiçekçi sitesindesiniz. Bostancı çiçekçi sitesinden Bostancı'daki sevdiklerinize çiçek siparişi verebilir onları sevindirebilirsiniz. Bostancı süpriz yapmak istediğiniz dostlarınıza çiçek göndererek ve sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişleri günlük taze çiçeklerden hazırlanarak belirlediğiniz zaman diliminde Bostancı'ya özel çiçek servisi aracımız ile dağıtımı yapılmaktadır. Çiçek hizmetinde Hızlı ve sorunsuz Bostancı'ye çiçek gönder. Bostancı'ye kısa zamanda çiçek siparişinizi en uygun fiyata ulaştırmak için varız. Kategorilerimizdeki çiçek çeşitlerimizden seçiminizi yaparak Bostancı'ya çiçek siparişlerinizi 128 bit ssl güvenliğinde kredi kartı yada havale ile verebilirsiniz.
Sepette Çiçek Çeşitleri
Sepette Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazoda Beyaz Güller
Vazoda Beyaz Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Kır Çiçek Çeşitleri
Kır Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90
Pembe Gül Buketi
Pembe Gül Buketi
Fiyat : 35,00 TL
Puan : 3,50
Lilyumlu Aranjman
Lilyumlu Aranjman
Fiyat : 43,00 TL
Puan : 4,30
Kalpte Yastıklı Güller
Kalpte Yastıklı Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Kır Çiçekleri
Vazoda Kır Çiçekleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazo İçinde Güller
Vazo İçinde Güller
Fiyat : 42,00 TL
Puan : 4,20
Gül Buket
Gül Buket
Fiyat : 37,00 TL
Puan : 3,70
Seramik İçinde Orkide
Seramik İçinde Orkide
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Orkideler
Orkideler
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Gül
Vazoda Gül
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90

Online çiçekçi dükkanımız dan hızlı bir büyüme gerçekleştirerek, hem kendi konumunda hemde çevresini kalkındırmış vaziyette bulunan Bostancı'ya çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçekçi web sitesimizden siz sipariş verin,  çiçeklerinizi biz teslim edelim. Bostancı Çiçekçi dükkanımızdan telefon ile de sipariş verebilirsiniz. Bostancı'daki çiçekçiniz. Bostancı çiçekçi sitemiz uygun fiyatlı çiçekleri ile çiçek siparişi verebileceğiniz çiçekçi. Bostancı çiçekçi olarak çok kısa süre de Bostancı'ya çiçek siparişlerinizi hızlı ve taze bir şekilde teslim ediyoruz.

Bostancı İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bostancı, İstanbul ilinin, Kadıköy ilçesine bağlı mahallesi. Sahilden yukarı doğru 2,5 kilometre uzanır. Batıda Suadiye ile, doğuda Maltepe ilçesine bağlı olan Altıntepe ile komşudur. Bostancı çiçekçi dükkanları oldukça fazladır. Ulaşım olarak en merkezi noktalardan bir tanesidir. Bostancı çiçek siparişi açısından zengin bir semttir. Deniz otobüsü seferleri ve her ekspresin durduğu Bostancı Tren İstasyonu bulunmaktadır. Taksim ve Kadıköy dolmuşlarının kalkış noktasıdır. Aynı şekilde Mecidiyeköy/Taksim ve Kayışdağı otobüsleri de buradan kalkmaktadır. Ana aksı Prof.Ali Nihat Tarlan Caddesidir. Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi, Leman KAYA İlköğretim Okulu bu semtte bulunmaktadır. Bostancı Gösteri Merkezi , Lunapark , Kaya Sitesi , Civciv Mahallesi ve Gecekonduları en bilindik yerlerindendir. Bostancı çiçekçi dükkanları açısından da yeterli bir ilçedir.

Bostancı Çiçek Dükkanları ve Çiçek gönderimi Hakkında Bilgiler

Bostancı elit nüfusu ile çiçek siparişi fazla olan bir semttir. Bostancı semtine vereceğiniz çiçek siparişlerinde günlük, taze ve kaliteli çiçekler kullanılmaktadır. Bostancı'ya verdiğiniz siparişlerde aynı gün içerisinde teslimat garantisi vermekteyiz. Çiçeklerimizin dayanma süresi ortalama 1 haftadır.

Copyright © 2009 Bostancı Çiçekçi
İnciler Çiçek ve Servis Hizmetleri
Soyak Yenişehir Yolu No:63 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 470 00 05 Fax: +90 (216) 470 01 33