Beykoz Çiçekçi - Beykoz Çiçekçiler - Beykoz ÇiçekAnasayfa Ödeme Yardım İletişim Fark Ödeme English

Beykoz Çiçekçi : Beykoz'a Hızlı, Güvenli ve Titiz Zamanında Çiçek Siparişi

Şifremi Unuttum       Üye Ol

Tarih : 07.08.2009

USD : 1.4817 TL
EUR : 2.1285 TLBeykoz'a çiçek göndermek için doğru en hızlı ve güvenilir çiçekçi sitesindesiniz. Beykoz çiçekçi sitesinden Beykoz'daki sevdiklerinize çiçek siparişi verebilir onları sevindirebilirsiniz. Sevdikleriniz için verdiğiniz çiçek siparişleri günlük taze çiçeklerden hazırlanarak belirlediğiniz zaman diliminde Beykoz özel çiçek servisi aracımız ile dağıtımı yapılmaktadır. Çiçek hizmetinde Hızlı ve sorunsuz Beykoz'a çiçek gönder. Beykoz'a kısa zamanda çiçek siparişinizi en uygun fiyata ulaştırmak için varız. Kategorilerimizdeki çiçek çeşitlerimizden seçiminizi yaparak Beykoz civarındaki tanıdıklarınıza özel çiçek siparişlerinizi 128 bit ssl güvenliğinde kredi kartı yada havale ile verebilirsiniz.
Sepette Çiçek Çeşitleri
Sepette Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazoda Beyaz Güller
Vazoda Beyaz Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Kır Çiçek Çeşitleri
Kır Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90
Pembe Gül Buketi
Pembe Gül Buketi
Fiyat : 35,00 TL
Puan : 3,50
Lilyumlu Aranjman
Lilyumlu Aranjman
Fiyat : 43,00 TL
Puan : 4,30
Kalpte Yastıklı Güller
Kalpte Yastıklı Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Kır Çiçekleri
Vazoda Kır Çiçekleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazo İçinde Güller
Vazo İçinde Güller
Fiyat : 42,00 TL
Puan : 4,20
Gül Buket
Gül Buket
Fiyat : 37,00 TL
Puan : 3,70
Seramik İçinde Orkide
Seramik İçinde Orkide
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Orkideler
Orkideler
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Gül
Vazoda Gül
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90

Online çiçekçi dükkanımız dan hızlı bir büyüme gerçekleştirerek, hem kendi konumunda hemde çevresini kalkındırmış vaziyette bulunan Beykoz'a çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçekçi web sitesimizden siz sipariş verin,  çiçeklerinizi biz teslim edelim. Beykoz Çiçekçi dükkanımızdan telefon ile de sipariş verebilirsiniz. Beykoz çiçekçi olarak çok kısa süre de Beykoz'a çiçek siparişlerinizi hızlı ve taze bir şekilde teslim ediyoruz.

Beykoz Hakkında Bilgi

Deniz seviyesinden başlayarak 270 metreye kadar yükselen Beykoz'un engebeli arazisini Riva, Küçüksu ve Göksu dereleri parçalamıştır. Beykoz çiçekçi İlçe ve yakın çevresinde Akdeniz iklimi ile Karadeniz ikliminin karışımı olan geçiş tipi iklim etkilidir. Yazlar, Akdeniz kadar sıcak olmamakla birlikte Karadeniz kadar yağışlı değildir. Beykoz ve çevresi başta kestane, meşe, gürgen, ıhlamur, kayın, kızılağaç ve fındık ağaçlarından oluşan doğal orman örtüsüyle kaplıdır Beykoz çiçekçi . Beykoz'un tarihi 2700 yıl öncesine götürenler var. İlk olarak kimlerin yerleştiği kesin olarak bilinmiyor. Ancak, Roma döneminde Anadolu Kavağı'nda bir adak yerinin olduğu biliniyor. Beykoz çiçekçi O dönemde Karadeniz'e çıkmak isteyenlerin elverişli bir rüzgarla seyahat edebilmek için Zeus ve Poseidon adına kurbanlar kestikleri de biliniyor.

Beykoz Çiçek Siparişleri

Beykoz'a En Hızlı Çiçek Teslimatı. İstanbul'a Özel Online Çiçek Sitesi.Çiçekçi firmamızda Beykoz çiçek servislerinde herhangi bir aksama yaşamazsınız, çiçek siparişiniz belirttiğiniz tarih ve saatte ulaşır. Beykoz çiçek siparişleriniz sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Beykoza seralardan direk taze çiçekler. Beykoz çiçek gönderimleriniz taze çiçekler den kaliteli ve hızlı yapılır, çiçek İşçiliğinin üst seviye tutulması yanında gün içinde hızlı teslimat Beykozda çiçekçilik online çiçek tarihi açısından ve önemli mekanlarından dolayı bir hayli yüksektir. Çiçekçi dükkanları bu bölgele yoğunluk açısından fazlalık gösterir. Üyeliksiz sistemimiz sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde çiçek siparişi verebilirsiniz. Onaylanan siparişler ödemenin işleme alınmasına mütaben 1 saat içerisinde isteğe bağlı olarak teslim edilebilir. Beykoz çiçekçi hizmetimizden çiçekçi web sitemiz aracılığı ile faydalanabilirsiniz.

Copyright © 2009 Beykoz Çiçekçi
İnciler Çiçek ve Servis Hizmetleri
Soyak Yenişehir Yolu No:63 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 470 00 05 Fax: +90 (216) 470 01 33