Ataşehir Çiçekçi - Ataşehir Çiçekçiler - Ataşehir ÇiçekAnasayfa Ödeme Yardım İletişim Fark Ödeme English

Ataşehir Çiçekçi : Ataşehire Hızlı, Güvenli ve Titiz Zamanında Çiçek Siparişi

Şifremi Unuttum       Üye Ol

Tarih : 07.08.2009

USD : 1.4817 TL
EUR : 2.1285 TLAtaşehir çiçekçi sitesinden ataşehirdeki sevdiklerinize çiçek siparişi verebilir onları sevindirebilirsiniz. Ataşehirde çiçek göndererek süpriz yapmak istediğiniz dostlarınıza ve sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişleri günlük taze çiçeklerden hazırlanarak belirlediğiniz zaman diliminde Ataşehir özel çiçek servisi aracımız ile dağıtımı yapılmaktadır. Çiçek hizmetinde Hızlı ve sorunsuz Ataşehir'e çiçek gönder. Kategorilerimizdeki çiçek çeşitlerimizden seçiminizi yaparak Ataşehir civarındaki tanıdıklarınıza özel çiçek siparişlerinizi 128 bit ssl güvenliğinde kredi kartı yada havale ile verebilirsiniz.
Sepette Çiçek Çeşitleri
Sepette Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazoda Beyaz Güller
Vazoda Beyaz Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Kır Çiçek Çeşitleri
Kır Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90
Pembe Gül Buketi
Pembe Gül Buketi
Fiyat : 35,00 TL
Puan : 3,50
Lilyumlu Aranjman
Lilyumlu Aranjman
Fiyat : 43,00 TL
Puan : 4,30
Kalpte Yastıklı Güller
Kalpte Yastıklı Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Kır Çiçekleri
Vazoda Kır Çiçekleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazo İçinde Güller
Vazo İçinde Güller
Fiyat : 42,00 TL
Puan : 4,20
Gül Buket
Gül Buket
Fiyat : 37,00 TL
Puan : 3,70
Seramik İçinde Orkide
Seramik İçinde Orkide
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Orkideler
Orkideler
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Gül
Vazoda Gül
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90

Online çiçekçi dükkanımız dan hızlı bir büyüme gerçekleştirerek, hem kendi konumunda hemde çevresini kalkındırmış vaziyette bulunan Ataşehir'e çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçekçi web sitesimizden siz sipariş verin,  çiçeklerinizi biz teslim edelim. Ataşehir Çiçekçi dükkanımızdan telefon ile de sipariş verebilirsiniz. Ataşehir belediye oldukdan sonra oldukça popüler bir yerleşim mekanı olarak göze çarpıyor. Ataşehirde bulunan birçok işyeri ve konut oldukça fazla çiçek siparişi verilen yerlerdir.

Ataşehir Hakkında Genel Bilgiler

Ataşehir, İstanbul ilinin ilçesi; 1995 yılında "uydu kent" olarak yerleşime açılan Ataşehir, çevre mahallelerle birleştirilerek 6 Mart 2008 tarihinde Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun ile Ataşehir İlçesi olmuştur.

Merkez Ataşehir bölgesi Habitat II Kent Zirvesi'nde "Kent İçinde Kent" dalında birincilik ödülü kazanmıştır. Ataşehir barındırdığı Ataşehir çiçekçi, iş yerleri ve ofislerle de bir iş ve ticaret merkezi olma özelliği ile çiçek siparişi en fazla verilen yer olmuştur. Ataşehir de yüksek kiralar nedeni ile çiçek siparişi verebileceğiniz çok az çiçekçi dükkanı vardır.

Ataşehirin Bölgeleri

Merkez Ataşehir, ilçeye adını veren Ataşehir Uydukent Sitesi ve çevresini içine alan bölgedir. Bu bölge şehir yoğunluğu ve gürültüsünden uzak fakat şehirle iç içe yaşamak isteyenler için tasarlanmış 4 milyon 300 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. Ataşehir ortasından geçen TEM yolu ile doğu ve batı olmak üzere iki bölgeye ayrılmaktadır. Şuan için Ataşehir'de yaklaşık 35 bin kişi yaşamaktadır fakat yeterli sayıda çiçek gönder me hizmeti veren çiçekçi dükkanı yoktur.

Batı Ataşehir Trio Konutları, Uphill Court, Palladium, Sun City, Kent Plus, Ağaoğlu My World gibi siteleri ve civarını içine alan çiçek siparişi verbileceğiniz bölgedir. Merkezindeki lüks konutları ve tesisleriyle yüksek gelire sahip insanlara hitap eden bir yerdir. Batı Ataşehir de Pleon Sportivo, Hillside Trio ve Palladium bulunmaktadır.

Doğu Ataşehir; Taç Spor ve civarı olarak adlandırılan, Metin Sabancı Spastik Çocuklar Okulunu da kapsayan bölgedir. Toplu konut kapsamında olmayan düzenli yapılaşmanın en başarılı örneklerinden biri kabul edilen bir bölgedir. Gelişmekte olan İstanbul'un örnek şehircilik bölgelerindendir. Doğu Ataşehir'de ilk yerleşim merkezi olan Anatepe Uydukent bölgesi de bulunmaktadır. Bu bölge Ataşehir'in alt girişinden Bilfen Koleji'nin bulunduğu bölgeye kadar olan kısımdırr. Bölgedeki Yakut Sitesi, Sedef Sitesi, Zümrüt Sitesi, Yeşim Sitesinde Ataşehir çiçekçi olarak bir çok müşterimiz vardır.
Copyright © 2009 Ataşehir Çiçekçi
İnciler Çiçek ve Servis Hizmetleri
Soyak Yenişehir Yolu No:63 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 470 00 05 Fax: +90 (216) 470 01 33