Altunizade Çiçekçi - Altunizade Çiçekçiler - Altunizade ÇiçekAnasayfa Ödeme Yardım İletişim Fark Ödeme English

Altunizade Çiçekçi : Altunizadee Hızlı, Güvenli ve Titiz Zamanında Çiçek Siparişi

Şifremi Unuttum       Üye Ol

Tarih : 07.08.2009

USD : 1.4817 TL
EUR : 2.1285 TLAltunizade'ye çiçek göndermek için doğru en hızlı ve güvenilir çiçekçi sitesindesiniz. Altunizade çiçekçi sitesinden Altunizade'daki sevdiklerinize çiçek siparişi verebilir onları sevindirebilirsiniz. Sevdikleriniz için verdiğiniz çiçek siparişleri günlük taze çiçeklerden hazırlanarak belirlediğiniz zaman diliminde Altunizade çiçek servisi aracımız ile dağıtımı yapılmaktadır. Çiçek hizmetinde Hızlı ve sorunsuz Altunizade'ye çiçek gönder. Altunizade'ye kısa zamanda çiçek siparişinizi en uygun fiyata ulaştırmak için varız. Kategorilerimizdeki çiçek çeşitlerimizden seçiminizi yaparak Altunizade civarındaki tanıdıklarınıza özel çiçek siparişlerinizi 128 bit ssl güvenliğinde kredi kartı yada havale ile verebilirsiniz.
Sepette Çiçek Çeşitleri
Sepette Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazoda Beyaz Güller
Vazoda Beyaz Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Kır Çiçek Çeşitleri
Kır Çiçek Çeşitleri
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90
Pembe Gül Buketi
Pembe Gül Buketi
Fiyat : 35,00 TL
Puan : 3,50
Lilyumlu Aranjman
Lilyumlu Aranjman
Fiyat : 43,00 TL
Puan : 4,30
Kalpte Yastıklı Güller
Kalpte Yastıklı Güller
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Kır Çiçekleri
Vazoda Kır Çiçekleri
Fiyat : 45,00 TL
Puan : 4,50
Vazo İçinde Güller
Vazo İçinde Güller
Fiyat : 42,00 TL
Puan : 4,20
Gül Buket
Gül Buket
Fiyat : 37,00 TL
Puan : 3,70
Seramik İçinde Orkide
Seramik İçinde Orkide
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Orkideler
Orkideler
Fiyat : 32,00 TL
Puan : 3,20
Vazoda Gül
Vazoda Gül
Fiyat : 29,00 TL
Puan : 2,90

Online çiçekçi dükkanımızdan şehrin merkezi ve iş merkezlerinin bulunduğu Altunizade'a çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçekçi web sitesimizden siz sipariş verin,  çiçeklerinizi biz teslim edelim. Altunizade Çiçekçi dükkanımızdan telefon ile de sipariş verebilirsiniz. Altunizade çiçekçi olarak çok kısa süre de Altunizade çiçek siparişlerinizi hızlı ve taze bir şekilde teslim ediyoruz.

Altunizade Hakkında Genel Bilgiler

Altunizade Mahallesi, 19.yy'ın 2.yarısında Altunizade İsmail Zühdi Paşa tarafından yaptırılmıştır. İsmail Zühdi Paşa semtin camisini 1866 da inşa ettirmiştir. Camii'nin minaresinde ve kubbesinde bulunan altın hilaller Altunizade'den Kırım savaşına gidenlerin anısı üzerine sultan tarafından semte hediye edilmiştir. Altunizade 19. yy sonunda Küçük Çamlıca'nın mesire yeri olması üzerine yol üzerinde kaldığı için hareketlenmişitr. Bu dönemde Kalfayan manastır ve yetimhanesi semtin sınırıdır. 1898 yılında semte Arnavutluk'tan gelen Kuka ailesi semtin gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Ayrıca semtte doğmuş ve yaşamış ünlüler arasında Selahattin Taşpınar, Nazım Hikmet bulunmaktadır.Mahallenin ismi, günümüzde İstanbul Boğaz Köprüsü'nün Anadolu yakası çıkışı olmasıyla meşhurdur. Üsküdar ilçesine bağlı olan Altunizade mahallesi, Büyük ve Küçük Çamlıca'yı, Kısıklı'yı, Koşuyolu'nu ve Acıbadem'i, Üsküdar merkez ve sahile bağlayan bir ara geçiş görevi de üstlenmiş durumdadır. Avrupa yakasından gelen birçok şehir otobüsü Altunizade durağını yoğun şekilde kullanırlar. Altunizade Çiçekçi Özellikle son 15 sene içinde çehresi çok hızlı değişen Altunizade, mahalleye açılan birçok işmerkezi ve alışveriş merkezleri nedeniyle kalabalıklaşmış ve her sene altyapı yatırımlarına ihtiyaç duyar hale gelmiştir. Bu nedenle Üsküdar ve Büyük Şehir belediyelerinin her sene yatırım yaptığı ender mahallelerdendir. Altunizade Çiçek ahları Avrupa yakasına geçmek isteyen araçların geçiş noktası olduğu için trafik keşmekeşinin yaşandığı yerlerden Ayrıca mahalle, sabde biridir. Altunizade Çiçekçiler İstanbul Anadolu yakasında ilk açılan büyük alışveriş merkezi olan Capitol, Altunizedede bulunmaktadır

Altunizade Çiçek Siparişleri

Çiçekçi firmamızda Altunizade çiçek servislerinde herhangi bir aksama yaşamazsınız, çiçek siparişiniz belirttiğiniz tarih ve saatte ulaşır. Altunizade çiçek siparişleriniz sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Altunizadea hızlı çiçek teslimatımız vardır. Altunizadeda çiçekçilik online çiçek tarihi açısından ve önemli mekanlarından dolayı bir hayli yüksektir. Altunizadede bulunan dünya göz hastesi, altunizade hilal konakları, marmara üniversitesi hastanesi de altunizadeye çiçek servisi alan önemli noktalardan birisidir. Altunizadeye isteğe bağlı özel çiçek servisimizde mevcuttur.

Copyright © 2009 Altunizade Çiçekçi
İnciler Çiçek ve Servis Hizmetleri
Soyak Yenişehir Yolu No:63 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 470 00 05 Fax: +90 (216) 470 01 33